Home / Блог / На Рівненщині знайшли нові копанки бурштину

На Рівненщині знайшли нові копанки бурштину

Нові ділянки незаконного видобутку бурштину виявили за допомогою малої авіації.

Державна прикордонна служба заявляє про виявлення за допомогою малої авіації нових ділянок незаконного видобутку бурштину в Ровенській області. Про це повідомляє прес-центр ГПСУ.

Зазначено, що під час повітряного патрулювання державного кордону екіпаж прикордонного літака оглянув місця на відстані до 50 км від державного кордону, де може здійснюватися незаконний видобуток “сонячного каменю”.

” У цілому пілоти оглянули 1150 км2 тилових ділянок прикордонних контрольованих районів. Зафіксовано діяльність по можливому незаконному видобутку природних копалин у районах поблизу н.п. Кухотська Воля, н.п. Грицьки, н.п. Старе Село Ровенської області. Здійснене фото – і відео-документування”, – говориться в повідомленні.

Про ці факти співробітники Держприкордонслужби відразу повідомили керівництво органів місцевої влади, Національну поліцію, СБУ й прокуратуру для проведення перевірки.

Раніше повідомлялося, що масовий видобуток бурштину в Ровенській області вдалося припинити, однак окремі спроби незаконно добувати бурштин ще трапляються.

Про admin

Читайте також...

Підприємці мають нагоду отримати грантову підтримку, – Вараш

За підтримки компанії «Кімонікс Інтернешнл Інк.» з 22 квітня 2019 року розпочала дію програма USAID …

Один коментар

  1. Цікаво а де ж ДІЛЯНКИ ЗАКОННОГО ВИДОБУТКУ БУРШТИНУ? Є таке ж відео?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X