Home / Блог / На Рівненщині збільшилася кількість загибелі громадян на пожежах. Рятувальники закликають мешканців дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті (фото)

На Рівненщині збільшилася кількість загибелі громадян на пожежах. Рятувальники закликають мешканців дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті (фото)

З настанням осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду суттєво збільшується кількість пожеж у житловому секторі. Лише за минулий тиждень з 12 листопада по 19 листопада в області виникло 32 пожежі на яких виявлено 4 мертвих тіл. (Загалом від початку року на Рівненщині виникло 1214 пожеж, внаслідок яких загинуло 26 осіб з них 2 дітей, а постраждало – 26 людей). Загибелі трапилися у Дубенському, Дубровицькому та Володимирецькому районах. Основними причинами загорянь у такий період є порушення правил експлуатації пічного опалення, коротке замикання, дитячі пустощі з вогнем та найголовніше грубе порушення людьми правил пожежної безпеки у побуті. Особливого занепокоєння викликають люди, які зловживають алкогольними напоями, соціально незахищені верстви населення та багатодітні родини. Переважно, така категорія громадян нехтує правилами пожежної безпеки та особливо не цікавиться станом власних обігрівальних приладів чи засобів опалення. Тому задля уникнення кількості пожеж та недопущення загибелі і травмування на них людей фахівцями ДСНС області постійно проводяться профілактичні рейди.

07

В ході рейдових відпрацювань житлового сектору рятувальники ДСНС проводять інструктажі з правил безпеки життєдіяльності та нагадують людям заходи безпеки при експлуатації електроприладів та під час користування звичним для села пічним опаленням. Співробітники Служби «101» роз’яснюють людям основні правила пожежної безпеки в побуті в зимовий період, яких необхідно дотримуватись, щоб не допустити виникнення займання в будинках, проводять бесіди на протипожежну тематику щодо необхідності бути пильними при використанні відкритого вогню та газового обладнання. Також фахівці ДСНС спілкуються з дітьми та роз’яснюють їм небезпеку необережного поводження з вогнем.

pichne-opalennya-i-elektroprylady

«Зменшення кількості пожеж в житловому секторі можливе лише за умови свідомого й відповідального ставлення самих громадян до безпеки власного життя. Як показує досвід, найдієвішим заходом в переконанні людей у необхідності дотримуватися вимог безпеки життєдіяльності є безпосереднє спілкування з рятувальниками. Тому масово-роз’яснювальні заходи щодо дотримання населенням правил пожежної безпеки за місцем проживання будуть проводитись співробітниками Служби порятунку Рівненщини і надалі», – запевнив начальник Головного управління ДСНС України у Рівненській області генерал-майор служби цивільного захисту Сергій Крук.

Головне управління ДСНС

України у Рівненській області

Вараський міський сектор

Про Varash Info

Читайте також...

Ремонт з ЛісІнвест – екологічно, сучасно та економно

Будуючи будинок, дачу, баню, сауну чи просто розпочинаючи ремонт, українці з кожним днем все більше …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X