Home / Блог / Кремль “годує з руки” Ляшко і Тимошенко

Кремль “годує з руки” Ляшко і Тимошенко

Останні дії “Радикальної партії” Олега Ляшка та партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко на політичній арені України вказують на контроль даних політичних сил з боку Кремля. Про це в інтерв’ю виданню “Гордон” заявив син дисидента і українського політичного діяча В’ячеслава Чорновола, екс-нардеп і політолог Тарас Чорновіл.

“Зверніть увагу, Ляшко показує половина телеканалів, причому дорога “джинса” йде великими блоками в найкращий ефірний час. Наскільки я знаю, ні “Радикальну партію”, ні “Батьківщину” сьогодні українські олігархи не фінансують. Думаю, ці сили потрапили під російське управління і їм чітко пояснили, що вони не повинні допустити заочного засудження і деяких спеціальних процедур з майнових питань, тому що це зачіпає людей, які ховаються на території Росії”, – повідомив Чорновіл.

Йдеться про українських міністрів, чиновників силових відомств і про офіцерів-“силовиків”, які після трагічних подій на Майдані Незалежності на початку 2014 року втекли від кримінального переслідування в Россію. За його словами, РФ виключила їх з процесу слідства і заблокувала його, але нововведення в законодавство України його відкривають.

Так, за процедурою заочного засудження, яка нарешті відкрилася в Україні 12 травня цього року, з’явився шанс залучити цих осіб до відповідальності. “До речі, проти неї (процедури – Ред.) активно заперечували радикали і “Батьківщина”, і це наводить на серйозні підозри. Цей механізм, проти якого Тимошенко і Ляшко боролися, нарешті реалізувався”, – додав політолог.

 

Про admin

Читайте також...

Підприємці мають нагоду отримати грантову підтримку, – Вараш

За підтримки компанії «Кімонікс Інтернешнл Інк.» з 22 квітня 2019 року розпочала дію програма USAID …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X