Home / Блог / Депутати ВР вирішили розірвати стосунки з Польщею

Депутати ВР вирішили розірвати стосунки з Польщею

Польський Сейм оголосив трагедію на українській Волині “геноцидом”. В українському парламенті готують варіанти відповіді.

У Верховній Раді зареєстровано проект постанови “Про вшанування пам’яті жертв геноциду, вчиненого Польською державою по відношенню до українців у 1919 – 1951 роках”. Текст законопроекту №5012 на сайті парламенту поки відсутній.

Нагадаємо, що 22 липня Сейм Польщі услід за Сенатом встановив 11 липня днем пам’яті “жертв геноциду, здійсненого українськими націоналістами проти громадян Другої Речі Посполитої у 1939-1945 рр.”. Ще до голосування в Сеймі Комітет Верховної Ради у закордонних справах підтримав проект заяви українського парламенту.

“Верховна Рада засуджує односторонні дії Сенату Республіки Польща, спрямовані на перегляд позитивних результатів співпраці, досягнутих під час конструктивного українсько-польського діалогу в останні десятиліття; наполягає на тому, що підхід авторів проекту постанови Сенату Республіки Польща до оцінки подій Волинської трагедії є політично незбалансованим і юридично некоректним”, – йдеться у проекті.

Джерело: 7dniv.info

Про admin

Читайте також...

Підприємці мають нагоду отримати грантову підтримку, – Вараш

За підтримки компанії «Кімонікс Інтернешнл Інк.» з 22 квітня 2019 року розпочала дію програма USAID …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X